Foto lustro i ścianka kwiatowa na wesele.

Twoja pierwsza randka była w kinie, a może jesteś miłośnikiem filmu lub po prostu chcesz zrobić coś zabawnego i nieoczywistego. Istnieje wiele powodów, aby zorganizować ślub lub przyjęcie w stylu gwiazd Hollywood z motywem jak z rozdania Oscarów. Ludzie uwielbiają imprezy tematyczne, które obejmują rekwizyty i przebieranki. Wspaniałą rzeczą w tym pomyśle jest to, że można go zrealizować zarówno na dużym weselu, jak i również na mniejszej imprezie tematycznej.

Zaproszenia

Zaproszenia w stylu biletu na premierę filmową. Jest to prosty i przyjemny sposób na powiązanie motywu, który idealnie wpasuje się w klimat przyjęcia. Jeżeli, Twoi goście będą świadomi konkretnego tematu, mogą założyć strój, aby wyglądać jak ulubiony bohater filmu. Nikt z Twoich gości, nie będzie już wyglądał zbyt oczywiście.

Ścianka kwiatowa na wesele w stylu Hollywood

Ścianka kwiatowa na wesele

Idealna sala na taką imprezę to, na pewno sala z okrągłymi stołami jak na rozdaniu Oscarów. Obowiązkowo wejście na sale z czerwonego dywanu wzdłuż ściany z tłem dla bardziej formalnych okazji do robienia zdjęć. Nie wyklucza to jednak tego, że impreza nie powinna odbywać się na powietrzu. Idealnym miejscem byłby, piękny zielony ogród, a fotografie powinny być robione na tle dużej ścianki kwiatowej. Idealnym rozwiązaniem będzie foto lustro, które zapewni możliwość zrobienia zdjęć dla gości, a także odda klimat ślubu jak z bajki.

Tort weselny

Zamiast wybierać klasyczny tort weselny, zastanów się nad dekoracjami na nim. Możesz wybrać np. rolki filmowe, gwiazdki, czy nawet deskę reżysera. Wspaniałą rzeczą w nowatorskim torcie jest to, że można go dostosować do dowolnego koloru, aby dopasować go do własnego motywu – czarny, biały czy szary dla klasyków lub przyozdobić go odrobiną złota, aby uzyskać bardziej współczesny charakter.

Foto lustro na wesele w stylu Hollywood

Foto lustro na wesele

Na sesji współpracuj ze swoim fotografem, aby odtworzyć niektóre z ulubionych scen z własnym, niepowtarzalnym akcentem. Możesz również zatrudnić dwóch fotografów, którzy odgrywaliby rolę paparazzi. Świetnym pomysłem byłoby również wynajęcie nowoczesnego foto lustra na wesele. Ważne, aby firma w zestawie oferowała tło, czerwony dywan i lustro z oświetleniem. Zapewni to Wam ogrom świetnej zabawy, a zdjęcia upamiętnią ten szalony czas, Wy i Wasi goście będziecie zachwyceni.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *