Fotobudka czy Fotolustro?

Zbliża się Twoja specjalna okazja i zastanawiasz się co wybrać, czy tradycyjną fotobudkę czy kabinę lustrzaną, coś, co goście zapamiętają, co sprawi, że Twoje wydarzenie będzie niezapomniane. Dlatego, masz dylemat, nie wiesz co jest lepsze, fotobudka czy fotolustro? To dobre pytanie!
Dlatego, należy no to spojrzeć z innej perspektywy i zapytać siebie czego oczekujesz? Poza tym, że chcesz urozmaicić swoją imprezę i zaproponować gościom świetną rozrywkę na stoisku fotograficznym i aby mieli pamiątkę z tego wydarzenia.

Zarówno dzięki obecności fotolustra, jak i fotobudki, możesz zyskać zdjęcia w postaci cyfrowej oraz wydrukowanej. Oferują one natychmiastowe wydruki na miejscu. Masz możliwość umieszczenia zdjęcia w albumie, aby goście mogli je podpisać. Oba urządzenia świetnie spełnią swoją rolę na Twoim przyjęciu i dadzą ogrom świetnej zabawy gościom i zapewnią masę pozytywnych wrażeń, ale poza tymi podobieństwami sporo się od siebie różnią.

Fotobudka

Tradycyjne kabiny fotograficzne oferują określoną atmosferę, do której wkraczasz bawisz się i robisz zdjęcia. Możesz wykorzystać do tego różnego rodzaju zabawne gadżety. Fotobudki oferują również kilka dodatkowych opcji, możesz wybrać pomiędzy zdjęciem kolorowym, a czarno-białym. Zazwyczaj robisz 3 zdjęcia z kilku-sekundowym odliczaniem. Możesz zrobić serię zdjęć lub możesz nagrać wideo z wiadomością dla gościa honorowego. Na koniec imprezy otrzymasz zrobione zdjęcia czy filmy.

Fotolustro

Lustrzane kabiny fotograficzne oferują nowoczesną wersję tradycyjnej kabiny fotograficznej. Fotolustro zapewnia gościom bardziej zróżnicowaną zabawę. Nawet jeśli Twoi bliscy korzystali wcześniej ze stoisk fotograficznych na weselach czy innych imprezach, jest duże prawdopodobieństwo, że nigdy nie widzieli czegoś takiego!
Pełnowymiarowe lustro z ekranem dotykowym LED, idealnie wkomponuje się w wybrany przez Ciebie styl imprezy. Chcesz, by Twoi goście poczuli się jak gwiazdy filmowe na rozdaniu Oscarów? Żaden problem, dołączamy do naszej oferty czerwony dywan, tło, lustro z oświetleniem. Jeśli organizujesz wydarzenie tematyczne i nie chcesz zepsuć atmosfery tradycyjną budką fotograficzną, wtedy fotolustro będzie idealnym rozwiązaniem. Urządzenie jest mniejsze niż fotobudka, zatem zabiera mniej miejsca w korytarzu, czy na sali weselnej.
Podczas robienia zdjęć możesz zobaczyć siebie w pełnym lustrze. Między zdjęciami motywują Cię zabawne, interaktywne podpowiedzi w tym odliczanie, abyś nie przegapił swojego zdjęcia.
Przed wydrukowaniem obrazu możesz podpisać ekran dotykowy swoim imieniem lub dodać opis i zabawną grafikę. Zdjęcia wykonywane są profesjonalnym sprzętem fotograficznym, dlatego ich jakość jest zdecydowanie lepsza niż z tradycyjnej fotobudki

W zależności od tego, jakie funkcje chcesz mieć na swoim wydarzeniu taki typ stoiska fotograficznego powinieneś wybrać. Każda z tych rozrywek może być najlepsza na inną okazję i inny charakter imprezy. Tego typu gadżety eventowe są niezaprzeczalnie rewelacyjnym rozwiązaniem na różnego rodzaju spotkania np. konferencje firmowe, wesela, komunie lub urodziny. Zapewniają niekończącą się zabawę, każdy przecież chciałby posiadać pamiątkę w postaci wspólnego zdjęcia.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *