Najlepsze pomysły na imprezę firmową.

Organizacja szkolenia czy impreza firmowa dla pracowników Twojej firmy to przede wszystkim inwestycja. Wielu pracodawców zdaje sobie już sprawę, że zgrany i potrafiący ze sobą się dobrze komunikować zespół, osiągnie dużo lepsze wyniki w pracy niż ten, nie potrafiący się między sobą porozumiewać. Organizowane wydarzenie powinno być takie, aby zaproszeni goście nie mogli doczekać się ustalonej daty.

Impreza firmowa – cel

Kluczem do udanej imprezy firmowej będzie wyciągnięcie pracowników ze zwykłej, codziennej rutyny pracy. Dobrym pomysłem byłaby zmiana stroju, lokalizacji czy ogólnego klimatu panującego w firmie. Jednym z najważniejszych aspektów organizowania imprez firmowych jest cel wydarzenia. Temat imprezy jest bardzo ważny przy wyborze danej rozrywki, miejsca spotkania czy jedzenia. Zanim zaczniesz jakąkolwiek część procesu planowania imprezy firmowej, na samym początku powinieneś określić cel wydarzenia.

Escape Room

Escape Room jest to świetne rozwiązanie dla firmy, której celem będzie budowanie zespołu i integracja zebranej grupy osób. Takie ćwiczenie integracyjne zyskuje coraz większą popularność wśród firm, ponieważ wymaga ono pracy zespołowej, logiki, przywództwa i cierpliwości. Uczestnicy dzięki wspólnym działaniom muszą uciec z zamkniętego pokoju za pomocą wskazówek. Pracownicy razem szukają ukrytych przedmiotów i rozwiązują zagadki w zdobyciu klucza, który otworzy im drzwi.

Impreza firmowa - foto lustro
Glamour Party: foto lustro

Foto lustro

Foto lustro na imprezę firmową będzie idealnym wyborem jeżeli masz na celu nagrodzenie zespołu, a impreza będzie miała charakter typowo rozrywkowy. Wtedy najlepszym sposobem będzie zagwarantowanie pracownikom niezapomnianych emocji i wspomnień. Świetnym pomysłem będzie zapewnienie uczestnikom możliwości zachowanie pamiątki w postaci zdjęć np. poprzez wynajęcie nowoczesnego foto lustra na imprezę firmową. Zapewni ono ogrom pozytywnych emocji i zabawy z grupą, które pomogą w integracji zespołu i na długo pozostaną w pamięci wszystkim uczestników

Ścianka kwiatowa

Imprezy firmowe mogą stanowić scenę prezentacji i informacji o premierze wprowadzenia nowego produktu do sprzedaży. Jeżeli Twoja firma ma dużo wspólnego z segmentem kosmetycznym, modowym lub weselnym, świetnym pomysłem byłoby wynajęcie ścianki kwiatowej na imprezę firmową. W oprawie każdego przyjęcia nie powinno zabraknąć kwiatów, które wprowadzają fantastyczną atmosferę, świeżość i mnóstwo barw do otoczenia. Ścianka kwiatowa będzie pięknym tłem dla nowego produktu wprowadzanego na rynek. Uczestnicy tego wydarzenia będą chętniej robić sobie przy niej zdjęcia, które zapewne pokażą na swoich mediach społecznościowych. Twoja firma zacznie zyskiwać na popularności, dzięki oznaczeniom na fotografiach przy ściance kwiatowej.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *