Ścianka kwiatowa na baby shower.

Baby shower to przyjęcie, które jest organizowane z okazji zbliżających się narodzin nowego członka rodziny. W naszym kraju staje się ono coraz bardziej popularne. Baby shower swoją nazwę wziął od deszczu prezentów, jakimi obdarowywana będzie podczas imprezy przyszła mama. Jest to sposób na to, aby najbliżsi pomogli nowym rodzicom uzyskać wszystko, co w najbliższym czasie będzie im niezbędne. Dzieci mogą potrzebować mnóstwa rzeczy, a lista może być naprawdę dość długa. Impreza zazwyczaj jest organizowane przez przyjaciół lub rodzinę przyszłych rodziców. Baby shower najlepiej zaplanować na trzeci trymestr ciąży, przyszła mama będzie się wtedy czuła dużo lepiej niż w początkowym okresie.

Ścianka kwiatowa na baby shower

Miejsce na baby shower

Wybór odpowiedniego miejsca na baby shower, zależeć będzie od liczby zaproszonych osób. Jeśli planujesz małe przyjęcie, możesz je zorganizować w domu. Może to być mieszkanie jednego z organizatorów, albo dom przyszłych rodziców. Jednak najbliżsi powinni pamiętać, że jeśli impreza odbywa się w domu mamy, ktoś powinien zostać, aby pomóc w organizacji i sprzątaniu. Jeśli na baby shower ma się pojawić większa liczba gości lub po prostu chcesz zorganizować je w innym miejscu niż mieszkanie. Możesz wybrać kawiarnie, restauracje, park, hotel lub klub. Wszystko zależy od charakteru imprezy i od atrakcji, które chcesz zrealizować. Najważniejsze jest, aby, pamiętać o preferencjach przyszłej mamy i przyszłego taty oraz wybrać miejsce, które pomieści rodzaje zajęć, które organizujesz na ten dzień. Park lub klub mogą być idealne, jeśli planujesz aktywny dzień, bogaty w różne gry czy zabawy. Restauracja lub kawiarnia będą bardziej odpowiednie na spokojny, elegancki baby shower.

Ścianka kwiatowa na baby shower

Dekoracje – ścianka kwiatowa

Inspiracji, najlepiej zaczerpnij, przeglądając różnego rodzaju czasopisma lub skorzystaj z witryn takich jak Pinterest czy Instagram, aby znaleźć pomysły na dekoracje. Wiele pięknych motywów można stworzyć za pomocą naprawdę prostych materiałów. Najlepiej ustal jeden motyw przewodni, którego będziesz się trzymać i wybierz konkretną paletę barw. Często wykorzystywane są motywy czy dekoracje związane z macierzyństwem i niemowlakiem. Całość przyjęcia powinny dopełnić, oczywiście kwiaty, idealnym pomysłem i coraz bardziej popularne jest wynajęcie ścianki kwiatowej na baby shower. Taka duża dekoracja z róż, zrobi oszałamiające wrażenie na gościach i uatrakcyjni przyjęcie. Przyszli rodzice będą mieli wspaniałą pamiątkę w postaci pięknych zdjęć z tego wydarzenia. Ścianka z kwiatów na baby shower będzie wspaniałą dekoracją, a także rewelacyjnym tłem na tego typu przyjęcie. Będzie się wspaniale prezentować zarówno w mieszkaniu, jak i wynajętym lokalu. Całość świetnie dopełnią klimatyczne lampki, girlandy czy kolorowe balony.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *